Grupa B
1. Čilipi* 4 3 1 0 12:3 10
2. Konavoska Brda* 4 2 1 1 7:4 7
3. Jadran Ljuta 4 1 1 2 6:7 4
4. Vitoš Vitaljina 4 1 0 3 6:16 3
5. Dubravka 4 0 3 1 3:14 3
* u osmini finala
1. kolo
Jadran Ljuta - Konavoska Brda 0:1
Čilipi - Dubravka 2:2 (5:3p)
Vitoš - slobodan
Čilipi - Dubravka 2:2 (5:3p)
Vitoš - slobodan
2. kolo
Jadran Ljuta - Čilipi 0:2
Vitoš - Konavoska Brda 0:5
Dubravka - slobodna
Vitoš - Konavoska Brda 0:5
Dubravka - slobodna
3. kolo
Jadran - Dubravka 2:2 (3:6p)
Čilipi - Vitoš 5:1
Kon.Brda - slobodna
4. kolo
Jadran - Vitoš 4:2
Kon.Brda - Dubravka 1:1
Čilipi - slobodni
5. kolo
Čilipi - Kon.Brda 3:0
Vitoš - Dubravka 3:2
Jadran - slobodan
Grupa C
1. DVD Čilipi* 3 3 0 0 7:0 9
2. Jastozi Molunat* 3 2 0 1 3:3 6
3. Ljuta Stars 3 1 0 2 1:5 3
4. Uskoplje 3 0 0 3 1:4 0
1. kolo
DVD Čilipi - Ljuta Stars 4:0
Jastozi - Uskoplje 2:1
Jastozi - Uskoplje 2:1
2. kolo
Ljuta Stars - Uskoplje 1:0
DVD Čilipi - Jastozi 2:0
3. kolo
DVD Čilipi - Uskoplje 1:0
Jastozi - Ljuta Stars 1:0
Grupa D
1. Omladinac Vodovađa* 3 2 1 0 8:1 7
2. Cavtat* 3 2 0 1 7:6 6
3. Močići 3 1 0 2 3:6 3
4. Pavlje Brdo/Karasovići 3 0 1 2 1:6 1
1. kolo
Pavlje Brdo - Omladinac 0:0
Cavtat - Močići 3:0
Cavtat - Močići 3:0
2. kolo
Pavlje Brdo - Cavtat 0:4
Omladinac - Močići 2:1
3. kolo
Omladinac - Cavtat 6:0
Pavlje Brdo - Močići 1:2
Grupa E
1. Dunave* 3 2 1 0 7:1 7
2. Apostoli Pločice/Đurinići* 3 2 0 1 6:2 6
3. Gruda 3 1 1 1 5:4 4
4. Mihanići/Drvenik 3 0 0 3 0:11 0
1. kolo
Dunave - Mihanići/Drvenik 5:0
Gruda - Apostoli 1:3
Gruda - Apostoli 1:3
2. kolo
Dunave - Gruda 1:1 (4:5p)
Apostoli - Mihanići/Drvenik 3:0
3. kolo
Gruda - Mihanići/Drvenik 3:0
Dunave - Apostoli 1:0
Grupa F
1. Nelson Bačev Do* 3 2 1 0 8:2 7
2. Zrinski Lovorno* 3 1 1 1 3:3 4
3. Pridvorje 3 1 1 1 5:3 4
4. Beroje Čilipi 3 0 1 2 1:2 1
1. kolo
Pridvorje - Beroje 3:0
Nelson - Zrinski Lovorno 1:0
Nelson - Zrinski Lovorno 1:0
2. kolo
Pridvorje - Nelson 1:1 (5:4p)
Beroje - Zrinski Lovorno 1:1 (5:4p)
3. kolo
Zrinski Lovorno - Pridvorje 2:1
Nelson - Beroje 6:1
Grupa G
1. Obod* 3 3 0 0 12:4 9
2. Tajfuni Mećajac* 3 2 0 1 6:5 6
3. Zastolje 3 1 0 2 6:8 3
4. Gabrile 3 0 0 3 3:10 0
1. kolo
Tajfuni - Gabrile 3:0
Obod - Zastolje 4:2
Obod - Zastolje 4:2
2. kolo
Tajfuni - Obod 1:5
Zastolje - Gabrile 4:2
3. kolo
Zastolje - Tajfuni 0:2
Obod - Gabrile 3:1
Grupa H
1. Zvekovica* 3 2 1 0 11:2 7
2. Tiha* 3 1 2 0 5:2 5
3. Grudensbourg 3 1 1 1 2:5 4
3. Mikulići 3 0 0 3 3:12 0
1. kolo
Zvekovica - Grudensbourg 4:0
Tiha - Mikulići 4:1
Tiha - Mikulići 4:1