Hajduk Radovčići
Naslovnica
Vijesti
Klub
Momčad
>
1.ŽMNL- Istok
Turnir sela
Natjecanja
>
ŽMNL-Istok 2010./11.
>
Bijeli kutak 2010./11.
Tablica
Raspored i rezultati
ŽMNL-Istok 2011./12.
>
Bijeli kutak 2011./12.
Tablica
Raspored i rezultati
ŽMNL-Istok 2012./13.
>
Bijeli kutak 2012/13
Tablica
Raspored i rezultati
ŽMNL-Istok 2013./14.
>
ŽMNL vijesti
Bijeli kutak 2013/14
Tablica
Raspored i rezultati
Statistika lige
Ljuta 2014
>
Bijeli kutak
Vijesti
Grupa F
Ostale grupe
"Ljuta 2013."
>
Vijesti iz Ljute 2013
Bijeli Kutak 2013
Grupa C
Ostale grupe
Završnica
"Ljuta 2012."
>
Vijesti 2012.
Bijeli kutak 2012
Grupa D
Ostale grupe
Završnica
"Ljuta 2011."
>
Vijesti 2011.
Bijeli kutak 2011
Grupa A
Ostale grupe
Završnica
Povijest
Treneri
Predsjednici
Pjesme
Zanimljivosti
>
Najveće pobjede
Najveći porazi
Klubski rekordi
Vratari
Poznati igrači
Trofeji
hajdukR TV
Radovčići
Galerija
Kontakt
Grupa A
utakmice pobjede neriješene porazi gol-razlika bodovi
1.
Čilipi
4 4 0 0 14:4 12
2.
Dubravka
4 3 0 1 20:8 9
3. Uskoplje 4 2 0 2 8:14 6
4. Močići 4 0 1 3 9:18
1
5. Jadran Ljuta 4 0 1 3 5:12
1
1. kolo
21. lipnja
Čilipi - Dubravka 2:1
Močići - Jadran 2:2 (3:1p)
Uskoplje - slobodno
2. kolo
23. lipnja
Čilipi - Močići 5:2
Uskoplje - Dubravka 2:9
Jadran - slobodan
3. kolo
26. lipnja
Jadran - Čilipi 1:5
Močići - Uskoplje 3:5
Dubravka - slobodna
4. kolo
29. lipnja
Uskoplje - Čilipi 0:2
Dubravka - Jadran 4:2
Močići - slobodni
5. kolo
2. srpnja
Močići - Dubravka 2:6
Jadran - Uskoplje 0:1
Čilipi - slobodni
Grupa B
utakmice pobjede neriješeni porazi gol-razlika bodovi
1. Gruda 4 3 0 1 14:4 9
2. Grudensburg 4 3 0 1
14:5 9
3. Jug Komaji 4 3 0 1 15:4 9
4. Gabrile 4 1 0 3 5:19 3
5. Mihanići 4 0 0 4 4:20 0
1. kolo
21. lipnja
Grudensburg - Mihanići 4:2
Jug - Gruda 1:4
Gabrile - slobodne
2. kolo
23. lipnja
Jug - Grudensburg 1:0
Gruda - Gabrile 4:0
Mihanići - slobodni
3. kolo
26. srpnja
Mihanići - Jug 0:7
Gabrile - Grudensburg 1:7
Gruda - slobodna
4. kolo
29. lipnja
Jug - Gabrile 6:0
Gruda - Mihanići 5:0
Grudensburg - slobodan
5. kolo
2. srpnja
Gruda - Grudensburg 1:3
Mihanići - Gabrile 2:4
Jug - slobodan
Grupa D
utakmice pobjede neriješeni porazi gol-razlika bodovi
1. Apostoli Pločice/Đurinići 3 3 0 0 18:5 9
2. Popovići 3 2 0 1 15:6 6
3. Zastolje 3 1 0 2 6:23 3
4. Dunave 3 0 0 3 5:10 0
1. kolo
22. lipnja
Dunave - Zastolje 3:4
Apostoli - Popovići 4:3
2. kolo
27. lipnja
Dunave - Popovići 1:4
Zastolje - Apostoli 1:12
3. kolo
1. srpnja
Popovići - Zastolje 8:1
Apostoli - Dunave 2:1
Grupa E
utakmice pobjede neriješeni porazi gol-razlika bodovi
1. Bačev Do 3 3 0 0 9:3 9
2. Tajfuni 3 2 0 1 9:6 6
3. Obod 3 1 0 2 8:9 3
4. Mrcine 3 0 0 3 5:13 0
1. kolo
24. lipnja
Tajfuni - Bačev Do 1:3
Obod - Mrcine 6:2
2. kolo
28. lipnja
Tajfuni - Obod 3:1
Bačev Do - Mrcine 2:1
3. kolo
3. srpnja
Mrcine - Tajfuni 2:5
Bačev Do - Obod 4:1
Grupa F
utakmice pobjede neriješeni porazi gol-razlika bodovi
1. Omladinac Vodovađa 3 1 2 0 10:7 5
2. Vapina Čilipi
3 1 2 0 3:0 5
3. Poluganje 3 1 1 1 13:11 1
4. Konavoska Brda
3 0 1 1 5:13 0
1. kolo
24. lipnja
Omladinac - Konavoska Brda 5:2
Poluganje - Vapina 0:3
2. kolo
28. lipnja
Omladinac - Poluganje 5:5 (3:4p)
Konavoska Brda - Vapina 0:0 (3:2p)
3. kolo
3. srpnja
Vapina - Omladinac 0:0 (1:3p)
Poluganje - Konavoska Brda 8:3
Grupa G
utakmice pobjede neriješeni porazi gol-razlika bodovi
1. Pridvorje 3 3 0 0 10:5 9
2. DVD Čilipi 3 1 1 1 7:7 4
3. Rabotnički Mećajac 3 1 0 2 13:10 3
4. Sveti Nikola Čilipi 3 0 0 3 7:15 0
1. kolo
25 lipnja
DVD Čilipi - Sveti Nikola 1:0
Rabotnički - Pridvorje 0:2
2. kolo
30. lipnja
DVD Čilipi - Rabotnički 4:4 (3:2p)
Pridvorje - Sveti Nikola 5:3
3. kolo
4. srpnja
Pridvorje - DVD Čilipi 3:2
Sveti Nikola - Rabotnički 4:9
Grupa H
utakmice pobjede neriješeni porazi gol-razlika bodovi
1. Tiha 3 3 0 0 18:4 9
2. Pavlje Brdo/Karasovići 3 2 0 1 12:5 6
3
.
Molunat 3 1 0 2 5:13 3
4. Dobrota 3 0 0 3 3:16 0
1. kolo
25. lipnja
Tiha - Pavlje Brdo/Karasovići 4:3
Molunat - Dobrota 4:2
2. kolo
30. lipnja
Tiha - Molunat 7:1
Pavlje Brdo/Karasovići - Dobrota 5:1
3. kolo
4. srpnja
Tiha - Dobrota 7:0
Molunat - Pavlje Brdo/Karasovići 0:4