Hajduk Radovčići
Naslovnica
Vijesti
Klub
Momčad
>
1.ŽMNL- Istok
Turnir sela
Natjecanja
>
ŽMNL-Istok 2010./11.
>
Bijeli kutak 2010./11.
Tablica
Raspored i rezultati
ŽMNL-Istok 2011./12.
>
Bijeli kutak 2011./12.
Tablica
Raspored i rezultati
ŽMNL-Istok 2012./13.
>
Bijeli kutak 2012/13
Tablica
Raspored i rezultati
ŽMNL-Istok 2013./14.
>
ŽMNL vijesti
Bijeli kutak 2013/14
Tablica
Raspored i rezultati
Statistika lige
Ljuta 2014
>
Bijeli kutak
Vijesti
Grupa F
Ostale grupe
"Ljuta 2013."
>
Vijesti iz Ljute 2013
Bijeli Kutak 2013
Grupa C
Ostale grupe
Završnica
"Ljuta 2012."
>
Vijesti 2012.
Bijeli kutak 2012
Grupa D
Ostale grupe
Završnica
"Ljuta 2011."
>
Vijesti 2011.
Bijeli kutak 2011
Grupa A
Ostale grupe
Završnica
Povijest
Treneri
Predsjednici
Pjesme
Zanimljivosti
>
Najveće pobjede
Najveći porazi
Klubski rekordi
Vratari
Poznati igrači
Trofeji
hajdukR TV
Radovčići
Galerija
Kontakt
1. Županijska malonogometna liga - Istok
1. kolo
6. listopada
Cavtat - Duba 0:3
Ponta - Plat 3:2
Bebi Papa - Čilipi 1:2
Dunave - Pridvorje 1:6
Jadran -
Hajduk
6:1
Zmaj - Ombla 1:4
Zelena menestra -
slobodna
2. kolo
13. listopada
Hajduk
- Zmaj 4:1
Pridvorje - Jadran 3:2
Čilipi - Dunave 1:3
Plat - Bebi Papa 1:2
Duba - Ponta 6:4
Zelena menestra - Cavtat 2:6
Ombla -
slobodna
3. kolo
27. listopada
Ponta - Zelena menestra 2:2
Bebi Papa - Duba 2:6
Dunave - Plat 2:1
Jadran - Čilipi 2:2
Zmaj - Pridvorje 3:3
Ombla -
Hajduk
5:2
Cavtat - slobodan
4. kolo
3. studenog
Pridvorje - Ombla 7:3
Čilipi - Zmaj 3:5
Plat - Jadran 1:5
Duba - Dunave 2:1
Zelena menestra - Bebi Papa 5:1
Cavtat - Ponta 0:0
Hajduk
- slobodan
5. kolo
10
. studenog
Bebi Papa - Cavtat 0:2
Dunave - Zelena menestra 4:2
Jadran - Duba 1:1
Zmaj - Plat 1:5
Ombla - Čilipi 0:0
Hajduk
- Pridvorje 0:7
Ponta - slobodna
6. kolo
17
. studenog
Čilipi -
Hajduk
1:1
Plat - Ombla 2:3
Duba - Zmaj 1:0
Zelena menestra - Jadran 4:1
Cavtat - Dunave 1:2
Ponta - Bebi Papa 4:3
Pridvorje - slobodno
7. kolo
24. studenog
Dunave - Ponta 1:2
Jadran - Cavtat 1:1
Zmaj - Zelena menestra 0:3
Ombla - Duba 0:0
Hajduk
- Plat 3:4
Pridvorje - Čilipi 2:2
Bebi Papa - slobodna
8. kolo
1. prosinca
Plat - Pridvorje 4:2
Duba -
Hajduk
2:0
Zelena menestra - Ombla 1:3
Cavtat - Zmaj 3:1
Ponta - Jadran 1:5
Bebi Papa - Dunave 7:4
Čilipi - slobodni
9. kolo
8. prosinca
Jadran - Bebi Papa 3:3
Zmaj - Ponta 6:0
Ombla - Cavtat 1:1
Hajduk
- Zelena menestra 0:12
Pridvorje - Duba 3:6
Čilipi - Plat 0:2
Dunave - slobodne
10. kolo
15. prosinca
Duba - Čilipi 5:0
Pridvorje - Zelena menestra
3:3
Cavtat -
Hajduk
9:1
Ponta - Ombla 2:1
Bebi Papa - Zmaj 1:7
Dunave - Jadran 1:0
Plat - slobodan
11. kolo
22. prosinca
Zmaj - Dunave 5:0
Ombla - Bebi Papa 6:1
Hajduk
- Ponta 1:4
Pridvorje - Cavtat 0:1
Čilipi - Zelena menestra 1:2
Duba - Plat 4:2
Jadran - slobodan
12. kolo
19. siječnja
Zelena menestra - Plat 2:1
Cavtat - Čilipi 5:3
Ponta - Pridvorje 1:1
Bebi Papa -
Hajduk
4:6
Dunave - Ombla 1:4
Jadran - Zmaj 5:1
Duba - slobodna
13. kolo
26. siječnja
Ombla - Jadran 5:0
Hajduk
- Dunave 0:2
Pridvorje - Bebi Papa 4:3
Čilipi - Ponta 0:5
Plat - Cavtat 0:2
Duba - Zelena menestra 2:4
Zmaj - slobodan