1.Županijska malonogometna liga - Istok sezona 2010/2011
1. kolo 23.listopada (subota)
TNT- Plat 2:4
Ombla - Baby Papa 5:2
Jadran - Enkel 1:4
Dunave - Pridvorje 2:4
Zmaj - Hajduk 0:2
Ponta - Duba 1:7
Ombla - Baby Papa 5:2
Jadran - Enkel 1:4
Dunave - Pridvorje 2:4
Zmaj - Hajduk 0:2
Ponta - Duba 1:7
2. kolo 30.listopada (subota)
Dunave - Zmaj 3:3
Beby Papa - Enkel 2:1
TNT - Ombla 1:1
Plat - Ponta 2:5
Hajduk - Duba 1:5
Jadran - Pridvorje 4:2
Beby Papa - Enkel 2:1
TNT - Ombla 1:1
Plat - Ponta 2:5
Hajduk - Duba 1:5
Jadran - Pridvorje 4:2
3. kolo 6.studenog (subota)
Ombla - Plat 2:1
Duba - Dunave 7:1
Pridvorje - Bebi Papa 1:1
Zmaj - Jadran 1:4
Enkel - TNT 2:0
Ponta - Hajduk 8:0
Duba - Dunave 7:1
Pridvorje - Bebi Papa 1:1
Zmaj - Jadran 1:4
Enkel - TNT 2:0
Ponta - Hajduk 8:0
4. kolo 13.studenog (subota)
Jadran - Duba 0:6
Plat - Hajduk 6:1
Dunave - Ponta 1:5
Bebi Papa - Zmaj 5:1
Ombla - Enkel 4:3
TNT - Pridvorje 1:3
Plat - Hajduk 6:1
Dunave - Ponta 1:5
Bebi Papa - Zmaj 5:1
Ombla - Enkel 4:3
TNT - Pridvorje 1:3
5. kolo 20.studenog (subota)
Duba - Bebi Papa 3:3
Pridvorje - Ombla 1:4
Ponta - Jadran 3:3
Enkel - Plat 2:2
Zmaj - TNT 8:3
Hajduk - Dunave 1:3
Pridvorje - Ombla 1:4
Ponta - Jadran 3:3
Enkel - Plat 2:2
Zmaj - TNT 8:3
Hajduk - Dunave 1:3
6. kolo 27.studenog (subota)
Enkel - Pridvorje 1:3
TNT - Duba 3:6
Plat - Dunave 3:2
Jadran -Hajduk 7:2
Bebi Papa - Ponta 3:1
Ombla - Zmaj 6:1
TNT - Duba 3:6
Plat - Dunave 3:2
Jadran -Hajduk 7:2
Bebi Papa - Ponta 3:1
Ombla - Zmaj 6:1
7. kolo 4.prosinca (subota)
Dunave - Jadran 1:2
Ponta - TNT 2:2
Hajduk - Bebi Papa 2:4
Duba - Ombla 0:2
Pridvorje - Plat 7:2
Zmaj - Enkel 2:6
Ponta - TNT 2:2
Hajduk - Bebi Papa 2:4
Duba - Ombla 0:2
Pridvorje - Plat 7:2
Zmaj - Enkel 2:6
8. kolo 11.prosinca (subota)
Ombla - Ponta 3:1
Pridvorje - Zmaj 6:4
Enkel - Duba 1:2
TNT - Hajduk 4:1
Plat - Jadran 3:2
Bebi Papa - Dunave 3:0
Pridvorje - Zmaj 6:4
Enkel - Duba 1:2
TNT - Hajduk 4:1
Plat - Jadran 3:2
Bebi Papa - Dunave 3:0
9. kolo 18.prosinca (subota)
Dunave - TNT 2:1
Hajduk - Ombla 2:4
Zmaj - Plat 0:2
Ponta - Enkel 6:3
Jadran - Bebi Papa 4:1
Duba - Pridvorje 3:0
Hajduk - Ombla 2:4
Zmaj - Plat 0:2
Ponta - Enkel 6:3
Jadran - Bebi Papa 4:1
Duba - Pridvorje 3:0
10. kolo 8.siječnja (subota)
Enkel - Hajduk 5:0
TNT - Jadran 2:2
Pridvorje - Ponta 1:0
Ombla - Dunave 2:3
Zmaj - Duba 1:1
Plat - Bebi Papa 4:2
TNT - Jadran 2:2
Pridvorje - Ponta 1:0
Ombla - Dunave 2:3
Zmaj - Duba 1:1
Plat - Bebi Papa 4:2
11. kolo 15.siječnja (subota)
Ponta - Zmaj 4:0
Hajduk - Pridvorje 1:10
Bebi Papa - TNT 3:3
Jadran - Ombla 4:2
Duba - Plat 3:2
Dunave - Enkel 3:3
Hajduk - Pridvorje 1:10
Bebi Papa - TNT 3:3
Jadran - Ombla 4:2
Duba - Plat 3:2
Dunave - Enkel 3:3
12. kolo 22.siječnja (subota)
TNT - Plat 3:5
Ombla - Bebi Papa 4:1
Hajduk- Zmaj 1:2
Dunave - Pridvorje 2:3
Jadran - Enkel 3:2
Ponta - Duba 2:2
Ombla - Bebi Papa 4:1
Hajduk- Zmaj 1:2
Dunave - Pridvorje 2:3
Jadran - Enkel 3:2
Ponta - Duba 2:2