Dan 19: Popovići slave, Gruđani opet ostali bez trofeja
Transformator Čilipi .- Apostoli Pločice/Đurinići 4:2
Enkel Popovići - Gruda 3:1 (Opušić 2, Vuičić;- I.Bratoš)
Enkel Popovići - Gruda 3:1 (Opušić 2, Vuičić;- I.Bratoš)
Dan 18: Enkel i Gruda preko penala u finale
Enkel Popovići - Transformator Čilipi 2:2 (7:6p)
Gruda - Apostoli Pločice/Đurinići 0:0 (3:1p)
Gruda - Apostoli Pločice/Đurinići 0:0 (3:1p)
Dan 17: Apostoli nadigrali Vodovađu, Transformator bolji od Bačevljana
Apostoli Pločice/Đurinići - Omladinac Vodovađa 4:0
Transformator Čilipi - Bačev Do 3:1
Transformator Čilipi - Bačev Do 3:1
Dan 16: Vremenske (ne)prilike spriječile četvrtfinaliste
Apostoli Pločice/Đurinići - Omladinac Vodovađa (odgođeno za 11. srpnja)
Bačev Do - Transformator Čilipi (odgođeno za 11. srpnja)
Bačev Do - Transformator Čilipi (odgođeno za 11. srpnja)
Dan 15: Enkel i dalje gazi, Gruda minimalno
Enkel Popovići - Jadran Ljuta 2:1
Gruda - Zvekovica 1:0
Gruda - Zvekovica 1:0
Dan 14: Čilipljani i Vodovađani među 8, Kisioni prvi poraz
Močići - Transformator Čilipi 1:7
Grudensburg Gruda - Omladinac Vodovađa 1:1 (4:5p)
Kisiona Molunat - Apostoli Pločice/Đurinići 1:3
Zastolje - Bačev Do 3.5
Grudensburg Gruda - Omladinac Vodovađa 1:1 (4:5p)
Kisiona Molunat - Apostoli Pločice/Đurinići 1:3
Zastolje - Bačev Do 3.5
Dan 13: Domaćini utišali Cavtaćane, Sokol i Dunave out
Enkel Popovići - Zrinski Lovorno 6:2
Jadran Ljuta - Tiha Cavtat 3:1
Gruda - Sokol Dubravka 4:0
Zvekovica - Dunave 4:0
Jadran Ljuta - Tiha Cavtat 3:1
Gruda - Sokol Dubravka 4:0
Zvekovica - Dunave 4:0
Dan 12: Jugaši podbacili, Tiha ispred Rabotničkog
Tiha Cavtat - Borac Tušići 7:1
Rabotnički Mećajac - Zvekovica 4:3
Jug Komaji - Obod 1:5
Dunave - Jadran Ljuta 1:1
Tajfuni Mećajac - Zastolje 3:2
Rabotnički Mećajac - Zvekovica 4:3
Jug Komaji - Obod 1:5
Dunave - Jadran Ljuta 1:1
Tajfuni Mećajac - Zastolje 3:2
Dan 11: Bačevljani super uvjerljivi
Bačev Do - DVD Čilipi 8:0
Pavlje Brdo/Karasovići - Kisiona Molunat 1:3
Apostoli Pločice/Đurinići - Poluganje 3:0bb
Pavlje Brdo/Karasovići - Kisiona Molunat 1:3
Apostoli Pločice/Đurinići - Poluganje 3:0bb
Dan 10: Enkel i dalje stopostotan
Jadran - Obod 6:2
Tiha - Rabotnički 2:0
Enkel - Mrcine 1:0
Sokol - Poluganje 3:0 bb
Tiha - Rabotnički 2:0
Enkel - Mrcine 1:0
Sokol - Poluganje 3:0 bb
Dan 9: Zrinski iznenadio
Grudensburg Gruda - Gabrile 4:3
Zvekovica - Borac Tušići 4:2
Gruda - Zrinski Lovorno 2:2
Vitoš Vitaljina - Mikulići/Poljice 4:2
Zvekovica - Borac Tušići 4:2
Gruda - Zrinski Lovorno 2:2
Vitoš Vitaljina - Mikulići/Poljice 4:2
Dan 8: Zastoljani u drugom krugu, Sokol preletio Mrcine
Zastolje - Uskoplje 4:2
Čilipi - Poluganje 5:1
Mrcine - Sokol Dubravka 1:7
Hajduk Radovčići - Transformatori Čilipi 1:4
Jug Komaji - Dunave 5:1
Čilipi - Poluganje 5:1
Mrcine - Sokol Dubravka 1:7
Hajduk Radovčići - Transformatori Čilipi 1:4
Jug Komaji - Dunave 5:1
Dan 7: Omladincu prijeti ispadanje
Apostoli – Tajfuni 5:3
Bačev dol - Pavlje brdo 4:2
Omladinac – Močići 2:3
Vapina – Pridvorje 1:2
Dan 6: Vatrogasci izgorjeli
Gruda - Vitoš 4:2
Mikulići/Poljice - Zrinski 2:0
Dunave - Obod 1:0
Kisiona Molunat - DVD Čilipi 3:0
Mikulići/Poljice - Zrinski 2:0
Dunave - Obod 1:0
Kisiona Molunat - DVD Čilipi 3:0
Dan 5: Enkel u 1/8 finala, Čilipljani pred ponorom
Čilipi - Sokol Dubravka 1:2
Jug Komaji - Jadran Ljuta 2:3
Enkel Popovići - Poluganje 3:0 bb
Jug Komaji - Jadran Ljuta 2:3
Enkel Popovići - Poluganje 3:0 bb
Dan 4: Borac nokautiran
Transformator Čilipi - Gabrile 2:0
Hajduk - Grudensburg 1:2
Tiha Cavtat - Zvekovica 1:3
Rabotnički Mećajac - Borac Tušići 8:0
Hajduk - Grudensburg 1:2
Tiha Cavtat - Zvekovica 1:3
Rabotnički Mećajac - Borac Tušići 8:0
Dan 3: Popovićani skinuli prvake
Mrcine - Poluganje 3:6
Omladinac Vodovađa - Vapina Čilipi 3:3 (p 4:3)
Čilipi - Enkel Popovići 0:2
Močići - Pridvorje 3:3 (p 6:7)
Omladinac Vodovađa - Vapina Čilipi 3:3 (p 4:3)
Čilipi - Enkel Popovići 0:2
Močići - Pridvorje 3:3 (p 6:7)
Dan 2: Tajfun otpuhao Uskoplje
Pavlje Brdo/Karasovići - DVD Čilipi 5:1
Bačev Do - Kisiona Molunat 1:3
Apostoli Pločice/Đurinići - Zastolje 6:8
Tajfuni Mećajac - Uskoplje 10:1
Bačev Do - Kisiona Molunat 1:3
Apostoli Pločice/Đurinići - Zastolje 6:8
Tajfuni Mećajac - Uskoplje 10:1
Dan 1: Favoriti stopostotni
Čilipi - Mrcine 8:1
Enkel Popovići - Sokol Dubravka 2:1
Gruda - Mikulići/Poljice 4:0
Vitoš Vitaljina - Zrinski Lovorno 2:4
Enkel Popovići - Sokol Dubravka 2:1
Gruda - Mikulići/Poljice 4:0
Vitoš Vitaljina - Zrinski Lovorno 2:4