Grupa A
|
|
1. kolo 22. lipnja
Jug Komaji - Uskoplje 4:0
Jadran Ljuta - Sveti Nikola 2:0
Vitoš Vitaljina - slobodan
2. kolo 26. lipnja
Jug Komaji - Jadran Ljuta 4:2
Vitoš Vitaljina - Uskoplje 1:0
Sveti Nikola - slobodan
3. kolo 28. lipnja
Sveti Nikola - Jug Komaji 1:4
Vitoš Vitaljina - Jadran Ljuta 0:2
Uskoplje - slobodno
4. kolo 1. srpnja
Jug Komaji - Vitoš Vitaljina 2:0
Uskoplje - Sveti Nikola 2:3
Jadran Ljuta - slobodan
5. kolo 3. srpnja
Sveti Nikola - Vitoš Vitaljina 1:0
Uskoplje - Jadran Ljuta 1:3
Jug Komaji - slobodan
Grupa B
|
|
1. kolo 22. lipnja
Čilipi - Mrcine 6-0
Pavlje Brdo - Zastolje 1-2
Borac Tušići - slobodan
2. kolo 25. lipnja
Čilipi - Pavlje Brdo 3:3 (12:11p)
Mrcine - Borac Tušići 2:1
Zastolje - slobodno
3. kolo 28. lipnja
Zastolje - Čilipi 1:4
Borac Tušići - Pavlje Brdo 0:5
Mrcine - slobodne
4. kolo 1. srpnja
Čilipi - Borac Tušići 9:1
Zastolje - Mrcine 4:1
Pavlje Brdo - slobodno
5. kolo 3. srpnja
Borac Tušići - Zastolje 0:2
Pavlje Brdo - Mrcine 4:1
Čilipi - slobodni
Grupa C
|
|
1. kolo 23. lipnja
DVD Čilipi - Grudensburg 1:1(3:2p)
Bačev Do - Mikulići/Poljice 3:0
Močići - slobodni
2. kolo 27. lipnja
DVD Čilipi - Bačev Do 0:2
Grudensburg - Močići 2:2 (2:4p)
Mikulići/Poljice - slobodni
3. kolo 29. lipnja
Bačev Do - Močići 1:1(2:4p)
Mikulići/Poljice - DVD Čilipi 1:3
Grudensburg - slobodan
4. kolo 2. srpnja
Mikulići/Poljice - Grudensburg 0:2
DVD Čilipi - Močići 0:1
Bačev Do - slobodan
5. kolo 4. srpnja
Grudensburg - Bačev Do 1:2
Močići - Mikulići/Poljice 1:1
DVD Čilipi - slobodni
Grupa E
|
|
1. kolo 24. lipnja
Jastozi - Konavoska brda 1-2
Apostoli - Gruda 0-2
2. kolo 30. lipnja
Konavoska Brda - Gruda 1:1 (3:1p)
Apostoli - Jastozi 2:0
3. kolo 5. srpnja
Gruda - Jastozi 20h
Konavoska Brda - Apostoli 21h
Grupa F
|
|
1. kolo 24. lipnja
Dunave - Dobrota 0:0(1:2p)
Zrinski - Dubravka 1:4
2. kolo 29. lipnja
Dunave - Zrinski 3:0
Dubravka - Dobrota 1:0
3. kolo 5. srpnja
Dubravka - Dunave 22h
Dobrota - Zrinski 23h
Grupa G
|
|
1. kolo 25. lipnja
Tajfuni - Omladinac 2:2 (9:10p)
Obod - Rabotnički 0:0 (3:2p)
2. kolo 2. srpnja
Tajfuni - Obod 0:2
Omladinac - Rabotnički 7:0
3. kolo 6. srpnja
Omladinac - Obod 21h
Tajfuni - Rabotnički 23h
Grupa H
|
|